بسته بندي هاي خاص
 
با توجه به اينکه امروزه تمامي محصولات جهت عرضه به بازار نيازمند بسته بندي مناسب و رعايت استانداردهاي لازمه ميباشند، لذا در پاره اي از موارد بايستي بسته بنديهاي خاص آن محصول با در نظر گرفتن تمامي موارد مختلف مانند زمان ماندگاري ، شوي تبليغاتي ، هزينه هاي کم ، سرعت بالاي بسته بندي و ... تعريف گردد.
اين شرکت مفتخر است تامين کننده ماشين آلات بسيار پيشرفته اروپائي همراه با طراحي منحصر بفرد در رنج بسيار وسيعي از محصولات شما باشد . ماشين آلات مذکور با قابليتهاي بالا و شرايط ويژه اين امکان را ميدهد که محصولات مختلف و خاص با جديدترين بسته بندي روز دنيا و رعايت استانداردهاي لازمه به بازار عرضه شود.
 
مشاورين با تجربه اين شرکت آمادگي ارائه مشاوره و همفکري جهت تعيين نوع خطوط , نوع ماشين آلات ، نوع بسته بندي و ... را دارند. با توجه به اين موضوع جداي از نوع بسته بندي و شرايط ويژه در انواع مختلف آن ، اين امکان نيز به مشتري ارائه ميشود که در انتخاب نوع بسته بندي با توجه به ماشين آلات مذکور با اعمال سيتمهاي آسان باز شو و بستن مجدد مانند زيپر , چسبهاي دو کاره , کليپ و ... و سيستمهاي ديگري نظير دستگيره روي بسته بندي و ... بهترين و شکيل ترين نوع موجود را داشته باشد.